Elitdent Mersin Diş Hekimleri

Hekimlerimiz

Bülent Sağlam

Diş Hekimi Bülent Sağlam

1956 yılında Niğde’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Niğde’de tamamladı. Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini 1979 yılında bitirdi. 1979-1983 yılları arasında Afyon’da serbest diş hekimi olarak çalıştı. 1984 yılında Mersin’de özel muayenehanesinde çalışmaya başladı. 2006 yılında Özel Elit Dent Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğini kurdu. Düzenli olarak yurt dışı ve yurt içi eğitim, kongre, sempozyum ve seminerlere katılan, mesleğindeki yeniliklerin takipçisi olmayı ilke edinmiş Bülent Sağlam, estetik diş hekimligi, implant cerrahisi ve lazerin diş hekimliğinde kullanıldığı alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.


Deniz Çeken

Diş Hekimi Deniz Çeken

1981 yılındaMersin’de doğdu. 1999 yılında Ege Üniversitesi DiŞ Hekimligi Fakültesinde eğitimine başladı. 2004 yılında eğitimini başarıyla tamamlayan Deniz Çeken aynı yıl Bülent Sağlam’la meslek yaşamına adım atmıştır. 2006 yılında Elit Dent Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği bünyesine girmiştir. Kliniğimizde endodontik tedaviler, protetik tedaviler, estetik diş hekimliği, diş beyazlatma alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Dr. Dt. Hakan Bayındır

1984’te Balıkesir’de doğan Hakan Bayındır, ilkokul öğretimini Malatya’da Şehit Konuk İlkokulu’nda, orta ve lise öğretimini Mersin’de İçel Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2002 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde yükseköğrenime başlayıp 2007 yılında Diş Hekimi ünvanını alarak mezun oldu. 2007 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Periodontoloji Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak göreve başladı. 2008 Şubat itibariyle aynı fakültede periodontoloji alanında doktora çalışmasına başladı. 19 Aralık 2011 tarihinde doktora tezini tamamlayarak “Bilim Doktoru” ünvanını almaya hak kazandı. Yakın Doğu Üniversitesi’nde doktoralı araştırma görevlisi olarak sürdürdüğü akademik hayatını 1 Temmuz 2012 tarihinde noktalayan Dr. Bayındır, kariyerine Özel Elitdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Periodontist (Dişeti Hastalıkları Uzmanı) olarak devam etmektedir.

 


www.elitdentmersin.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Özel Elitdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.